This site is supported by

GTZ

Пілотні міста

Місто Новоград-Волинський розташоване в Житомирській області в центральній частині України. Це адміністративний центр Новоград-Волинського району з населенням близько 56 000. Місто вже розробило концепцію муніципального енергетичного розвитку. Новоград-Волинський приділяє основну увагу розробці рішень з реновації цегляних багатоквартирних житлових будинків.

Майже в усіх багатоквартирних будинках міста засновано об‘єднання співвласників. Це створює ідеальну передумову для комплексної енергоефективної реновації житла, оскільки індивідуальні власники отримують право обирати підрядників, визначати якісний рівень заходів з реновації та громадських послуг, а також призначати та контролювати вартість цих послуг, виходячи зі спільного розуміння всіма членами об‘єднання співвласників. Конфлікт інтересів між власниками-членами об‘єднання загалом виникає набагато рідше, ніж між співмешканцями багатоквартирних будинків без самоорганізації будь-якої форми.

В ході співпраці з проектом місто розробить концепцію та здійснить пілотний проект з реновації багатоквартирного житлового будинку, а також посилить професійний рівень та інституційну спроможність відповідних підрозділів міської адміністрації. Крім того, активну роль у поширенні інформації про енергоефективну поведінку споживача та про заходи міста в цьому напрямку відіграватимуть міські школи.

Відвідайте сторінку нашого міста: http://www.novograd.osp-ua.info/