This site is supported by

GTZ

Пілотні міста

Миргород – старовинне місто Полтавської області, розташоване в центральній частині України. Це адміністративний центр Миргородського району з кількістю населення близько 40 000. Головні проблеми будівель міста, такі як великі втрати енергії та низький рівень комфортності, особливо характерні для 26 панельних багатоквартирних житлових будинків.

Оскільки місто ще не мало досвіду реновації панельних багатоповерхівок, співпраця з проектом стосується аналізу рівня та вартості енергоспоживання, розробки технічних рішень для енергоефективних підходів до проведення реновації та запровадження інтегрованих процедур планування та організації тендерів з метою впровадження комплексних і всеохоплюючих заходів з енергозбереження. Завдяки розрахунку економічної ефективності будуть розроблені раціональні концепції за участі різних зацікавлених сторін, таких як муніципалітет, власники квартир, кредитні установи та потенційні донори.

Протягом другого етапу проекту місто має намір провести показову реновацію панельного багатоповерхового житлового будинку в якості пілотного проекту.

Відвідайте сторінку нашого міста: http://www.mirgorod.osp-ua.info/