This site is supported by

GTZ

Проект

В Україні, як і в більшості європейських країн, понад 30% кінцевої енергії споживається будинками. Це найбільший сектор національної економіки з точки зору енергоспоживання, за яким ідуть промисловість і транспорт. Істотні труднощі реформування житлового сектору України значною мірою пов’язані з низьким рівнем енергоефективності у будівлях.

У цьому контексті в 2007 році урядами України й Німеччини було започатковано проект українсько-німецького технічного співробітництва «Енергоефективність у будівлях». За дорученням Федерального міністерства Німеччини з економічного співробітництва та розвитку (BMZ) компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH впроваджує проект «Енергоефективність у будівлях» спільно зі своїм українським партнером – Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Ключовими пріоритетами нашого проекту є підтримка розробки національної стратегії у сфері енергоефективності України та підвищення енергоефективності будівель у містах України шляхом розробки політики та стратегій, які впроваджуються у чотирьох пілотних містах – Івано-Франківську, Миргороді, Новограді-Волинському та Чернігові.